STUŽKOVÁ SLÁVNOSŤ

 
Video zo stužkovej slávnosti je jediná živá pamiatka, ktorá sa zachová z Vašej stužkovej slávnosti na celý život. Ak Vám nestačí ako pamiatka na tento výnimočný deň iba amatérske "domáce" video, ponúkame Vám naše služby.
 

Je veľmi dôležité si vybrať kameramana a fotografa na stužkovú, ktorý dokonale ovláda svoju profesiu, pracuje s profesionálnou technikou, pozná priebeh stužkovej slávnosti a preto bude schopný reagovať za každej situácie, aby neprišiel o žiadny dôležitý moment z Vášho dlho pripravovaného dňa.

Používame profesionálnu techniku, ktorú stále modernizujeme  a preto máte istotu, že Vaša stužková slávnosť bude zaznamenané vždy v aktuálne najmodernejšom a najkvalitnejšom video formáte aký momentálne trh ponúka. Širokouhlý formát záznamu vo vysokom rozlíšení FULL-HD je u nás samozrejmosť. Video Vám odovzdáme na Blu-ray disku, ale aj v zastaranom DVD formáte pre tých, ktorí nákup HDTV a Blu-ray prehrávača ešte iba plánujú.
 

Kvalitu výsledného obrazu ešte znásobí dokonalá stabilita záberov. Preto používame profesionálne statívy, jazdu a steadicam, ktoré sa štandardne používajú pri každej filmovej výrobe. Ku videu patrí aj kvalitný zvuk, ktorý zaznamenávame na profesionálne kamerové smerové mikrofóny a  bezdrôtové sady, takže Vaše príhovory a program nebudú stratené v šume davu a ozvene sály.

Všetky dôležité momenty natáčame viackamerovo, použitím až troch Full-HD kamier, preto vo výslednom zostrihu uvidíte iba tie najlepšie zábery z rôznych pohľadov. Ďalšou výhodou viackamerového záznamu je aj to, že v prípade zlyhania techniky ďalej bez prerušenia pokračujeme v zázname.
 

Súčasťou videa zo stužkovej slávnosti je aj videoklip z pečatenia triednej knihy a výroba krátkeho klipu, kde si môže každý z Vás zahrať svoju hlavnú úlohu 🙂 Nebránime sa ani netradičným nápadom na miesto natáčania, či výroby videoklipu podľa Vášho scenára.

Ukážky videoklipov zo stužkovej v HD rozlíšení si môžete pozrieť v našej VIMEO prezentácii.

Tešíme sa na Vaše kreatívne a originálne nápady, ktoré budeme môcť spoločne zrealizovať 😉

Comments are closed.